Nowy trener Juwenii

Zarząd KS Juwenia Boczów za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Trenerem Janem SUWARYM (pozostaje w klubie jako doradca ds. sportowych).
Funkcje I Trenera drużyny seniorów powierzono młodemu, ambitnemu MICHAŁOWI BIELIŃSKIEMU.
Michał to wychowanek JUWENII. Jest emocjonalnie związany z drużyną i lokalną społecznością. Zna obecną drużynę, gdyż jeszcze jesienią występował w jej barwach. Ma nowe, świeże spojrzenie na futbol, posiada dużo ciekawych pomysłów i nowoczesny sposób pracy z drużyną. Od zawsze znany,lubiany i ceniony w naszym piłkarskim światku.

W najbliższy poniedziałek 6 lipca na godzinę 17:30 zaplanowano pierwszy trening okresu przygotowawczego sezonu 2015/2016 - zawodnicy mile widziani (obecność, raczej obowiązkowa!!!) i ci obecnie grający i ci co chcą spróbować swoich sił w Juwenii.